2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Marysin
Dodane 30 maja 2024

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Marysin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

AZAGroup S.A. jest firmą z branży e-commerce prowadzącą sklepy z obuwiem i odzieżą Born2be i Renee w Polsce i zagranicą. Z naszego magazynu dziennie wysyłamy na terenie Polski i za granicę tysiące paczek.

 Dołącz do nas i pomóż zrealizować nam wszystkie zamówienia na czas!

Miejsce pracy: Marysin, al. Krakowska 140A (pow. piaseczyński)

Zadania:

·       Obsługiwanie wózka widłowego,

·       Kompletowanie towaru, sortowanie produktów na kategorie,

·       Kontrolowanie jakości kompletowanego zamówienia,

·       Weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie zamówień,

·       Identyfikowanie i rejestrowanie powstałych niezgodności.

Od Kandydatów oczekujemy:

·       uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

·       wysokiego stopnia zaangażowania i dokładności,

·       gotowości do fizycznej pracy i braku przeciwwskazań zdrowotnych,

Z naszej strony zapewniamy:

·       zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie,

·       wynagrodzenie zasadnicze + premie,

·       zmianowy system pracy,

 W zgłoszeniu prosimy o podanie preferencji dyspozycyjności (zmiany dzienne lub zmiany nocne).

Lokalizacja

Marysin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marysin
ID: 918664193