2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Gronowo Górne
Dodane 14 maja 2024

operator wózka widłowego

Lokalizacja

Gronowo Górne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

STELLA GREEN  to marka własna firmy ML Sp. z o.o. - lidera produkcji recyklatów w Europie Środkowo-Wschodniej sprzedawanych pod marką ML Polyolefins.  STELLA GREEN  to wiodący  producent systemów stabilizacji powierzchni oraz produktów dla budownictwa i ogrodów. Dynamicznie rozwijająca się firma na rynkach zagranicznych i w Polsce.  Nowoczesne proekologiczne rozwiązania doceniane w całej Europie, na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Nowoczesne maszyny i technologie. Wzrost sprzedaży, nowe rynki i ambitny zespół.

www.stellagreen.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Gronowo Górne k/Elbląga

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie towaru do załadunku i wysyłki wg zamówień klientów

  • rozładunek dostaw

  • utrzymanie porządku w magazynach

Wymagania:

  • posiadanie ważnych uprawnień na wózki widłowe

  • pozytywne nastawienie

  • chęć do pracy

  • obowiązkowość

  • doświadczenie zdobędziesz u nas (jeżeli już masz, to też mile widziane)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • praca od poniedziałku do piątku – 8 h dziennie

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • praca w zgranym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji CV z dopiskiem OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowa 7 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922)".

Informujemy, że Administratorem danych jest ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowej 7.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Gronowo Górne,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Gronowo Górne
ID: 918256975