2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Rydzyna
Dodane 13 maja 2024

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Rydzyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ViaCon Polska, należąca do europejskiej Grupy ViaCon, lider na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustów z blachy falistej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Rydzyna

Zakres obowiązków:

• Kompletowanie i ładowanie towaru na jednostki transportowe wózkiem widłowym

• Wydawanie towaru na podstawie dokumentów WZ

• Rozładunek i rozmieszczanie towaru w odpowiedniej lokalizacji

• Dbanie o porządek na placu i dobry stan używanego sprzętu

Kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:

• Wykształcenie minimum zawodowe

• Uprawnienia UDT do obsługi wózka jezdniowego podnośnikowego

• Uprawnienia do obsługi suwnic i na ładowarkę teleskopową mile widziane

• Doświadczenie w obsłudze wózków- warunek konieczny

• Podstawowa znajomość pracy z komputerem

• Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

• Umiejętność pracy w zespole

• Dokładność, rzetelność, zaangażowanie

Dodatkowymi atutami będą:

• Uprawnienia do obsługi suwnic i ładowarki teleskopowej

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełen etat w firmie o stabilnej pozycji na rynku

• Premie miesięczne zależne od wyników pracy

• Pracę na pełen etat

• Dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu

• Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia

• Opiekę medyczną, świadczenia socjalne, kartę Multisport

Aplikacje (CV + list motywacyjny) z dopiskiem „Praca”, prosimy kierować pocztą elektroniczną.

Lokalizacja

Rydzyna,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rydzyna
ID: 917982493