2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Syców
Dodane 22 maja 2024

Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Syców

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, SYCÓW

Zatrudnimy za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej na stanowisko Operatora wózków widłowych, praca w Sycowie.

TWOJE OBOWIĄZKI:

·          Rozładunek towaru; przyjmowanie dostaw

·         Sprawdzenie pod względem jakościowym i ilościowym dostarczonych towarów

·          Rozkładanie towaru w odpowiednich lokacjach w magazynie

·          Przygotowanie i zabezpieczenie towaru do transportu

·         Wydanie towaru z magazynu poprzez załadunek na środek transportu

·         Zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem

WYMAGANIA:

·         Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

·         Zaangażowanie

·         Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (I WJO lub II WJO)

CO OFERUJEMY:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Jasny system premiowy

·         Dogodne warunki pracy w nowoczesnym magazynie

·         Pracę w systemie II zmianowym

·         Odzież roboczą

·         Nowoczesne narzędzia pracy

·         Premie za polecenie pracownika

·         Coroczne podwyżki stażowe

·         Opieka koordynatora

·         Bezpłatne kursy na wózki widłowe

·         Karty podarunkowe z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Lokalizacja

Syców,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Syców
ID: 916870086