2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecinek
Dodane 15 maja 2024

zatrudnimy na stanowisko operator maszyn produkcyjnych

Lokalizacja

Szczecinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Tvilum to globalny dostawca gotowych do montażu mebli. Firma została założona w 1965 roku i produkuje ponad 7 milionów sztuk mebli rocznie, które są sprzedawane wiodącym sprzedawcom detalicznym i sieciom meblowym na całym świecie. Tvilum zatrudnia około 1100 pracowników w centrali i fabrykach w Danii i Polsce, a także w centrum dystrybucyjnym i biurach sprzedaży w USA, Kanadzie, Chile, Japonii, a także w kilku europejskich lokalizacjach.

Z szacunkiem dla ludzi i planety, Tvilum oferuje niedrogie, funkcjonalne i ekologiczne meble do sypialni, pokoju dziennego, pokoju dziecięcego i domowego biura.

BĄDŹ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU

Jeśli jesteś:

- dyspozycyjny do pracy w systemie trzyzmianowym;

- zaangażowany, spostrzegawczy i dokładny w wykonywanych obowiązkach;

- zdolny manualnie;

- doświadczony w pracy na podobnym stanowisku;

ZOSTAŃ NASZYM PRACOWNIKIEM NA STANOWISKU Operator maszyn.

Zakres obowiązków:

- ustawienie, bieżąca kontrola i utrzymanie wymaganych parametrów produkcji;

- nadzór nad jakością wykonywanych elementów;

- efektywna realizacja zleceń produkcyjnych;

- utrzymanie w czystości stanowiska pracy.

Gwarantujemy:

- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, stałe godziny pracy);

- atrakcyjne wynagrodzenie z ubezpieczeniem grupowym NNW i opieką medyczną;

- atrakcyjne miejsce pracy oparte na wartościach;

- przerwę wakacyjną i świąteczną

- bezpieczne i higieniczne warunki pracy;

- przyjazną atmosferę pracy;

- wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia.

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 918482056