2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Dodane 28 maja 2024

Operator wózka - pomocnik produkcyjny

Wynagrodzenie

4 300 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do Ekipy Proxim jako Operator Wózka - Pomocnik Produkcyjny!

Czy chcesz być częścią dynamicznego zespołu wiodącego producenta tkanin technicznych? Proxim, firma z długą tradycją i innowacyjnym podejściem, poszukuje zaangażowanych Operatorów Wózka - Pomocników Produkcyjnych, gotowych do pracy w systemie zmianowym. Jeśli jesteś gotów na nowe wyzwania i pragniesz rozwijać się w stabilnym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie!

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie Uzależnione od Umiejętności: Możliwość rozwoju zarobkowego w oparciu o Twoje umiejętności i kwalifikacje.

  • Dodatkowe Premie: 250 zł dodatku za 100% obecność oraz motywujący system premiowy po okresie próbnym.

  • Pakiet Narzędzi na Start: Zapewniamy Ci niezbędne narzędzia do efektywnej pracy.

  • Umowa o Pracę na Pełny Etat: Stabilne zatrudnienie i długoterminowa perspektywa zawodowa.

  • Praca w Systemie Zmianowym: Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twoich potrzeb.

  • Szkolenia i Kursy: Specjalistyczne szkolenia zewnętrzne i kursy dofinansowane przez pracodawcę, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności.

  • Prywatna Opieka Medyczna: Po okresie próbnym zagwarantujemy Ci prywatną opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie Grupowe: Dodatkowe zabezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Nadgodziny: Możliwość pracy w nadgodzinach dla chętnych.

Obowiązki:

  • Transport materiałów i wyrobów.

  • Zakładanie i ściąganie wałów z materiałem.

  • Drobna pomoc przy produkcji.

  • Zabezpieczenie wyrobów po wyprodukowaniu.

  • Dbanie o niezbędny zapas surowca przy maszynach.

  • Doraźna pomoc przy obsłudze maszyn.

Wymagania:

  • Obsługa wózka widłowego.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

  • Zdolności manualne.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Jeśli jesteś gotów na nowe wyzwania i pragniesz dołączyć do naszej ekipy, prześlij swoje CV i list motywacyjny z tematem "OPERATOR WÓZKA - [Twoje Imię i Nazwisko]". Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się wraz z nami w Proxim!

Proxim - Gdzie Praca Spotyka się z Profesjonalizmem i Wysokimi Standardami!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 914632308