2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Widzew
Dodane Dzisiaj o 20:54

Operator Wielomaszynowy - obsługa linii

Wynagrodzenie

5 090 - 5 970 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma BaZeKo Kociołek & Kociołek sp.j. istnieje od 1986 roku i zajmuje się produkcją seryjną jak i prototypową obwodów drukowanych oraz montażem SMT i THT. Działanie firmy rozpoczęło się na terenie Łodzi, ale z naszych usług korzystają w coraz szerszym zakresie firmy z Europy Zachodniej.

W chwili obecnej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator Wielomaszynowy

Obowiązki:

  • obsługa linii trawiącej

  • obsługa linii metalizacji

  • bieżący nadzór parametrów kąpieli w linii

  • kontrola wzrokowa

  • prowadzenie zapisów procesu technologicznego

Oczekujemy:

  • NIE wymagana znajomość chemii

  • wykształcenie średnie

  • systematyczność

  • dokładność

  • zamiłowania do porządku

Oferujemy:

  • 3-miesięczne szkolenie obejmujące wszystkie aspekty pracy na stanowisku

  • wynagrodzenie w czasie szkolenia na poziomie 3800,00 zł netto

  • na okres szkolenia zatrudnienie na umowę zlecenie

  • możliwość skrócenia czasu szkolenia w zależności od postępów

  • zatrudnienie po zakończeniu szkolenia na umowę o pracę z wynagrodzeniem do 4400,00 netto

  • pracę w stabilnym zespole

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 866831128