2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Białołęka
Dodane 03 maja 2024

Operator Van Lieshout Snacks Helmond

Wynagrodzenie

60 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jako operator w firmie Van Lieshout Snacks będziesz odgrywać kluczową rolę w zapewnieniu sprawnego działania naszych linii produkcyjnych i pakujących. Pracując w dynamicznym środowisku, będziesz odpowiedzialny za konfigurowanie, regulację i obsługę maszyn w celu utrzymania optymalnej wydajności linii. Przeprowadzanie regularnych kontroli jakości i niezwłoczne reagowanie na wszelkie zakłócenia w produkcji będą kluczowymi aspektami Twojego stanowiska. Ponadto będziesz przestrzegać rygorystycznych protokołów bezpieczeństwa żywności, w tym zgodnie z wymogami przeprowadzania kontroli krytycznych punktów kontroli (CCP).

Obowiązki:

• Konfigurowanie, dostosowywanie i obsługa linii produkcyjnych i pakujących

• Przeprowadzaj kontrole jakości produkowanych wyrobów

• Niezwłocznie reaguj na drobne zakłócenia w produkcji

• Przestrzegać przepisów dotyczących bezpieczeństwa żywności i przestrzegać odpowiednich CCP

• Utrzymuj czystość i higienę w miejscach pracy i maszynach

• Współpracuj z członkami zespołu i składaj raporty kierownikowi/brygadziście

Wymagania:

• Dobre zdolności motoryczne i wnikliwość techniczna

• Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

• Dbałość o szczegóły i dokładność

• Gracz zespołowy z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi

• Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i standardów higieny

• Mile widziane, ale nie wymagane, wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku

Korzyści:

• Konkurencyjne wynagrodzenie

• System trzyzmianowy z możliwością pracy w nadgodzinach

• Kompleksowy program szkoleniowy

• Ubezpieczenie zdrowotne i świadczenia emerytalne • Przyjazne i wspierające środowisko pracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 914692077