2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Legionowo
Dodane 08 maja 2024

Operator/Ustawiacz wtryskarki - wolne weekendy, od 7500zł

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Operator/Ustawiacz wtryskarki - zapraszamy do aplikowania.

Twoje zadania:

  • ustawianie procesu wtrysku oraz uruchamianie nowych form wtryskowych

  • montaż i demontaż form wtryskowych,

  • monitorowanie parametrów produkcji,

  • usuwanie awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych.

Nasze oczekiwania:

  • znajomości budowy form wtryskowych,

  • umiejętności przezbrajania wtryskarek,

  • umiejętności optymalizacji procesu wtrysku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

  • wynagrodzenie od 7500zł,

  • możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji zawodowych.

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy k/Legionowa

Zainteresowany/a? Zapraszamy do aplikowania!

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez Nas, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Lide Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Wojska Polskiego 49/3 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 916884370