2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Piekary Śląskie
Dodane 19 kwietnia 2024

Operator Tokarki CNC

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piekary Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Obsługa tokarki CNC,

  • Wprowadzanie korekt w programach.

  • Kontrola jakości wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, itp.).

  • Bieżąca konserwacja maszyn i narzędzi.

  • Przygotowywanie i montaż narzędzi niezbędnych do obróbki.

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym i zapewnienie ciągłości produkcji.

  • Współpraca z zespołem produkcyjnym

  • Ustawianie i mocowanie obrabianych detali na maszynie.

Wymagania:

  • Dobra znajomość rysunku technicznego.

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC.

  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych.

  • Znajomość technologii obróbki skrawaniem.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zdolności organizatorskie i samodzielność w działaniu..

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Lokalizacja

Piekary Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Piekary Śląskie
ID: 912869541