2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sklepem - Warszawa
  7. Zarządzanie sklepem - Ursynów
Żabka Polska Sp. z o.o
Dodane 29 maja 2024

Operator Sklepu - Żabka Nano

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twoje zadania

  • Prowadzenie autonomicznych sklepów Żabka Nano zgodnie ze standardami firmy,

  • bieżąca kontrola jakości funkcjonowania sklepów,

  • cykliczne przeprowadzenie inwentaryzacji,

  • udział w testowaniu nowych technologii, wykorzystywanych w sklepie,

  • reagowanie na sytuacje awaryjne i zgłaszanie ich odpowiednim jednostkom wsparcia,

  • bieżące raportowanie wykonywanych zadań,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem sklepu.

Nasze wymagania

  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży spożywczej – warunek konieczny

  • dyspozycyjność i gotowość do świadczenia usług w niestandardowych godzinach,

  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do prowadzenia auta służbowego,

  • znajomość obsługi komputera (Excel, PowerPoint, komunikatory typu MS Teams/Zoom)

  • doskonałe umiejętności organizacyjne,

  • umiejętność skutecznej komunikacji,

  • uczciwość, skrupulatność i zaangażowanie,

  • skłonność do wychodzenia z inicjatywą, dzielenia się pomysłami,

  • zdolności analityczne.

To oferujemy

  • Umowa B2B i przejrzysty system wynagradzania,

  • pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na życie),

  • wdrożenie pod okiem trenera,

  • niezbędne narzędzia pracy - w tym auto służbowe z kartą paliwową,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy, dodatkowe szkolenia i kursy.

Czym jest Żabka Nano?

Jesteśmy największą siecią sklepów autonomicznych w Europie. Zarządzamy i rozwijamy sieć blisko 50 inteligentnych sklepów. Nasz koncept pozwala na szybkie zakupy bez kasjerów, kolejek i skanowania produktów. Działamy w bardzo różnorodnych lokalizacjach m.in. w centrach miast, na dworcach kolejowych, stacjach metra czy na terenie uczelni. Od niedawna, jesteśmy obecni również poza granicami Polski. Testujemy najbardziej innowacyjne rozwiązania na rynku np. robota przygotowującego hot dogi! Nasze sklepy są dostępne 24/7 i działają w oparciu o sztuczną inteligencję i metodę machine learning.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 918441828