2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Białołęka
Dodane 20 maja 2024

Operator równiarki z systemem 3D

Wynagrodzenie

37 - 43 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

MIejsce pracy: małopolskie, świętokrzyskie, mazowieckie

Zakres obowiązków:

•                 obsługa równiarki

•                 umiejętność pracy na systemie 3D LAICA; tachimetr

•                 bieżące utrzymanie maszyny

•                 praca w dyspozycji kierownika budowy,

•                 współpraca z innymi pracownikami,

•                 przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

•                 uprawnienia operatora,

•                 prawo jazdy kat B

•                 doświadczenie zawodowe, minimum 2 lata

•                 samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność,

•                 możliwa konieczność pracy w delegacji

Oferujemy:

•                 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•                 Interesująca pracę w przyjaznym środowisku

•                 Prywatna opieka medyczna

•                 Dofinansowanie do szkoleń i kursów

•                 Ubezpieczenie na życie

•                 Atrakcyjne wynagrodzenie

•                 Obiady

•                 Noclegi

•                 Delegacja dodatkowo płatna

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 918176506