2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Białołęka
Dodane 13 maja 2024

Operator przewijarki etykiet

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

RSC Auto ID Distribution, lider w branży automatycznej identyfikacji towarów, a także drukarnia etykiet samoprzylepnych, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Operatora przewijarki

Zadania:

- obsługa maszyn sztancujących i konfekcjonujących, realizowanie zleceń produkcyjnych na etykiety samoprzylepne

- pomoc w obsłudze maszyny fleksograficznej

Wymagania:

- wykształcenie min zawodowe,

- mile widziane doświadczenie w drukarni fleksograficznej

- samodzielność, dbałość o porządek na stanowisku pracy

- chęć do zgłębiania wiedzy praktycznej.

Dodatkowe informacje:

Osobom zainteresowanym, oferujemy możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia i podjęcia stałej pracy od pn-pt w systemie jednozmianowym w godzinach 6-14.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail z adnotacją "Operator przewijarki / Pomocnik Drukarza".

Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 710592149