2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Paulina
Dodane 28 maja 2024

Operator Produkcji - produkcja rur

Wynagrodzenie

5 000 - 5 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Pracodawca chce Ci zaoferować:

·       bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·       stawkę miesięczną od 5000 zł brutto

·       premię miesięczną do 15% wynagrodzenia zasadniczego – realną do osiągnięcia

·       możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia;

·       pakiet socjalny który sprawi, że poczujesz się doceniony (wczasy pod gruszą, premie świąteczne)

·       bogaty pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną za jedyne 1zł, kartę Multisport oraz ubezpieczenie grupowe

Twoje zadania:

·       Obsługa narzędzi pomiarowych (kątownik, suwmiarka) i narzędzi pneumatycznych (piła, szlifierka)

·       Składanie gotowych elementów na podstawie rysunku technicznego

Od Ciebie oczekujemy:

·       Dyspozycyjności do pracy na III zmiany (od poniedziałku do piątku)

·       Umiejętności czytania rysunku technicznego

·       Doświadczenia w pracy przy produkcji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 918268078