2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tarnowskie Góry
Dodane 09 maja 2024

OPERATOR PRODUKCJI Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Spółka MINKON należy do Grupy Minkon.

Strategia firmy skupia się na producentach stali, a także właścicielach odlewni oczekujących wysokich standardów technicznych od naszych produktów oraz usług. W naszej działalności dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz infrastrukturą, jak również zasobami ludzkimi i produktami, a przede wszystkim - posiadamy odpowiednią motywację, aby spełniać oczekiwania odbiorców.

Opis stanowiska/zadania

  • Montowanie czujników temperaturowych

  • wykonywanie innych zadań zleconych przez Brygadzistę/Kierownika Produkcji,

Nasze oczekiwania

  • szukamy osób po szkole, bez doświadczenia chcące rozwinąć swoje umiejętności pracy na produkcji

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,

  • duża dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku,

  • programy świadczeń pracowniczych ZFŚS oraz ubezpieczenie grupowe,

  • praca w przyjemnej atmosferze.

Dołącz klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie przez Minkon Sp z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz.922)."

"Zostałam/łem poinformowana/y, iż administratorem danych osobowych, które są zawarte w niniejszym CV, będzie Minkon Sp. z o. o. w Tarnowskich Górach, ul. Nakielska 42-44. Wszystkie przekazane Spółce dane będą wykorzystywane wyłącznie dla celów niniejszej rekrutacji."

"Przyjmuję również do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych i ich poprawiania lub usunięcia."

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 651759229