2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Jasionka
Dodane 21 maja 2024

Operator Produkcji - Jasionka

Lokalizacja

Jasionka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje chętnych osób do pracy na stanowisku: Operator Produkcji

Miejscowość - Jasionka koło Rzeszowa

Wymagania:

·       dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie 3 -zmianowym po 8 godzin dziennie)

·       zdolności manualne i dokładność,

·       mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej

Obowiązki:

·       pakowanie komponentów

·       praca na linii produkcyjnej

·       dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy

Oferujemy

·       stawkę: 27,70 zł/h brutto (podwyżka stawki po 3 msc)

· soboty płatne 150%, niedziele 200%

·       stabilne zatrudnienie

·       umowę zlecenie

· system pracy: 3 zmiany po 8h (7-15, 15-23, 23-7)

Administratorem podanych przez  Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o.  z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

Lokalizacja

Jasionka,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasionka
ID: 847105450