2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Wodzisław Śląski
Aleksandra
Dodane 30 maja 2024

Produkcja baterii - BOHUMIN - szybki dojazd do pracy

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz stabilnej pracy z własnym dojazdem a nie interesuje Cię branża samochodowa? Skoro tak, to ta oferta jest dla Ciebie!

Firma zajmująca się między innymi produkcją baterii przemysłowych, oferuje wolne stanowiska pracy dla Operatorów produkcji.

Miejsce pracy: Bohumin

Tryb pracy: trzy zmiany po 8 godzin, weekendy wolne

Transport: we własnym zakresie

Wynagrodzenie: średnie orientacyjne wynagrodzenie miesięczne wynosi około 27 - 32 000,00 CZK/ brutto

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie oraz wyrabianie taśm stalowych potrzebnych do późniejszej produkcji płytek pod baterie,

  • Zawieszanie/ zanużanie tarcz z taśmy stalowej na maszynie do perforacji lub w urządzaniu z nastrojem,

  • Ustawianie oraz obsługa maszyny do niklowania lub maszyny perforującej,

  • Kontrola i przygotowanie materiału do kąpieli w niklu,

  • Podstawowa konserwacja i czyszczenie maszyny, dbanie o miejsca pracy.

Pracownik ma zagwarantowane:

  • 25 dni urlopu wypoczynkowego,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dodatki przysługujące z tytułu czeskiego prawa pracy,

  • ubezpieczenie zdrowotne na terenie Republiki Czeskiej,

  • możliwość rozwoju i stopniowego zwiększenia wynagrodzenia.

Chcesz poznać więcej szczegółów i zobaczyć jak wygląda miejsce pracy? Wyślij do mnie swoje CV i zadzwoń +48 500 623 316 bądź wyślij SMS o treści "Bohumin".

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 918673635