2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Strzelce Opolskie
Dodane 08 maja 2024

Operator Produkcji

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu,  posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie)

 Obowiązki:

  • Obsługa linii / maszyn produkcyjnych,

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego,

  • Kontrola wykonywanych zadań,

  • Dbanie o stanowisko pracy,

  • Wykonywanie poleceń przełożonego.

 Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe,

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń,

  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy własnej,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,

  • Terminowość wypłat wynagrodzeń,

  • Dodatek do wynagrodzenia za brak absencji (urlop bezpłatny, nieobecność nieusprawiedliwiona, zwolnienie lekarskie)

  • Szkolenia wstępne i stanowiskowe – możliwość zdobycia uprawnień na koszt pracodawcy,

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,

  • Comiesięczna nagroda uznaniowa po okresie 3 miesięcy,

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 799149569