2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Kąty Wrocławskie
Małgorzata Ksybek
Dodane 29 maja 2024

Operator produkcji

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Masz doświadczenie w pracy na produkcji?

   A może lubisz majsterkowaći i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe?

Rozpal swoją karierę zawodową i składaj kominki dla skandynawskiego lidera branży!

  Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

(dojazd we własnym zakresie- zwrot za paliwo )

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (urlop, składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • możliwość długofalowej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 4900 zł brutto na początek, po 3 miesiącach: 5100 zł brutto
  • premie do 1200 zł brutto
  • zwrot za paliwo - do 1200 zł
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie( w maju pracujemy w systemie 2 zmianowym od czerwca w 3-zmianowym)
  • wolne weekendy!
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

zadania

  • montaż elementów na podstawie instrukcji pracy

    Obsługa elektronarzędzi

    Raportowanie wyników pracy

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • mlie widziane doświadczenie montażowe
  • umięjętnośći manualne
  • możliwości własnego dojazdu do pracy
  • obsługa prostych narzędzi

Zainteresowała Cię oferta pracy - APLIKUJ przesyłając swoje CV!

Nie zwlekaj, liczba wakatów jest ograniczona!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kąty Wrocławskie
ID: 918425376