2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Imielin
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Dodane 13 maja 2024

Operator Prasy Krawędziowej

Lokalizacja

Imielin, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

- Tworzenie programów na maszynie dla poszczególnych elementów, zgodnie z rysunkiem technicznym.

-  Odpowiedni dobór przez operatora narzędzi i materiałów,

-  Ustawianie parametrów maszyny,

- Kontrola jakości wykonanych elementów,

-  Monitorowanie stanu technicznego maszyn,

-  Czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn,

Wymagania

- Doświadczenie w pracy jako operator/ustawiacz pras krawędziowych CNC mile widziane,

-Znajomość rysunku technicznego

-  Doświadczenie w  pracy na maszynach Trumpf, będzie dodatkowym atutem,

- Umiejętność budowania dobrych relacji z pozostałymi pracownikami,

- Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne,

-Możliwość pracy dodatkowej.

Śląskie

Śląskie, Imielin, Centrum
ID: 836741893