2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Starachowice
Dodane 30 maja 2024

Operator prasy i maszyn CNC

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPERATOR PRASY I MASZYN CNC

Opis stanowiska:

• obsługa pras oraz maszyn CNC np. prasy krawędziowe, zgrzewarki, wykrawarki

• wypełnianie dokumentacji technicznej

• dbanie o sprawność oraz stan techniczny maszyn i narzędzi

• kontrola jakości wykonanych detali

Wymagania:

• doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych ( lub chęć

nauki)

• znajomość rysunku technicznego,

• gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,

• dyspozycyjność, sumienność

• praca w systemie 2 lub 3 zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji lub składanie

CV w siedzibie firmy:

P.P.U.H Perfopol Sp z o.o. ul. Radomska 76 27-200 Starachowice

 Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

 Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli do CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez

P.P.U.H.Perfopol Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Radomska 76 w

Starachowicach w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia

Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w

sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w

sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 746707529