2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Ruda Śląska
Paulina Glinka
Dodane 29 maja 2024

Operator pras kuźniczych Ruda Śląska od zaraz

Wynagrodzenie

4 267 - 5 235 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Posiadasz niewielkie doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC?

Chcesz spróbować swoich sił w firmie z branży metalurgicznej, zajmującej się obróbką aluminium? Jeśli na dwa powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to trafiłeś idealnie!

Oferujemy bardzo szybki proces rekrutacji!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie podstawowe 25,40 brutto zł/h
  • dodatek nocny  20% do wynagrodzenia zasadniczego
  • premię do 800 zł brutto na którą składa się kilka czynników (frekwencja, wydajność, produktywność)
  • bogaty pakiet benefitów parking dla pracowników, pikniki rodzinne, maszyny z przekąskami, stołówka z dobrymi cenami),
  • mentora, który Cię wdroży
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • pracę w systemie równoważnym,
  • możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji
  • szybki proces rekrutacji

zadania

  • montaż materiału na maszynie CNC
  • ręczna obróbka części za pomocą narzędzi
  • kontrola jakości gotowych wyrobów
  • pakowanie gotowych wyrobów do wysyłki do klienta

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach CNC
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 918441982