2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Dąb
Dodane 31 maja 2024

Operator pompy/stacji mieszającej - STRABAG

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • obsługa pompy do betonu lub stacji mieszającej zaczyn cementowy (Liebherr, Cifa, etc.)

  • wykonywanie robót związanych z głębokim fundamentowaniem pale oraz kolumny (CFA, DSM, CCFA, FDP)

  • znajomość i ścisłe przestrzeganie otrzymanej instrukcji DTR

  • kontrola stanu technicznego i bieżąca konserwacja sprzętu (smarowanie, mycie, czyszczenie, proste naprawy, montaż itp.) wg zaleceń mechaników oraz DTR sprzętu

  • pomoc przy pracach remontowo-konserwacyjnych wykonywanych przy udziale Mechanika

  • prowadzenie prac na budowach w zgodności z dokumentacją techniczną, przepisami bhp, ściśle według parametrów

  • czyszczenie sprzętu po zakończeniu prac, przygotowanie do transportu

  • wykonywanie prac fizycznych lub pomocniczych na budowie

Nasze wymagania:

  • doświadczenie – warunek konieczny

  • wymagane uprawnienia do obsługi pomp lub stacji mieszających

  • gotowość do odbywania częstych delegacji – praca na terenie całej Polski, za zgodą pracownika praca za granicami

  • pracowitość i solidność

  • uczciwość, lojalność

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę

  • Zwrot kosztów podróży do/z miejsca pracy.

  • Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem

  • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Szeroki pakiet ochrony zdrowia

  • Współpraca z doświadczoną ekipą, wsparcie zespołu

  • Atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 918871704