2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Warmińsko-mazurskie
  5. Kierowca - Olsztynek
Dodane 18 kwietnia 2024

Operator pompogruszki z możliwością w przyuczenia 6500 - 8500

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztynek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki:

  • Dbanie i nadzór nad powierzonym pojazdem lub sprzętem

  • Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych.

  • Zgłaszanie wad, usterek i naruszeń.

  • Wykonywanie codziennej obsługi technicznej

    Oczekujemy:

•   Doświadczenia w branży budowlanej na podobnym stanowisku.

•   Prawa jazdy kat. C lub CE.

Oferujemy:

•   Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

•   Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

•   Miłą atmosferę współpracy i wsparcie ze strony zespołu.

•   Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Jesteśmy producentem betonu oraz prefabrykatów betonowych od ponad 15 lat. Głównymi naszymi klientami są klienci z naszego regionu dlatego też praca na tym stanowisku nie wymaga pobytów poza domem. Mile widziane uprawnienia na HDS.

Lokalizacja

Olsztynek,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztynek
ID: 912613921