2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wołomin
Dodane 08 maja 2024

Operator / Operatorka maszyn produkcji ciastek

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

GOŁĘBIEWSKI HOLDING SP Z O.O.

ODDZIAŁ TAGO W CIEMNEM

poszukuje osób do pracy na stanowisku Operator / Operatorka maszyn produkcji ciastek

Miejsce pracy: Ciemne ul. Wołomińska 125, 05-250 Radzymin

OFERTA ZATRUDNIENIA BEZPOŚREDNIEGO I PRACY STAŁEJ!

Opis stanowiska :

praca bezpośrednio przy produkcji ciastek oraz półproduktów

obsługa maszyn produkcyjnych – obsługa procesu produkcji lub pakowania ,

wykonywanie innych czynności związanych z produkcją – mycie linii, produkcja półproduktów

kontrola jakości i bezpieczeństwa produktu, dbałość o najwyższą jakość

ręczne prace transportowe,

przestrzeganie zasad systemów zapewnienia bezpieczeństwa żywności i systemów jakości oraz BHP i PPOŻ

Oferujemy

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         stabilne zatrudnienie na pełny etat

·         terminowo wypłacane wynagrodzenie

·         paczki świąteczne

·         rabaty na produkty i usługi firmowe firmowe

·         możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach

Wymagania

·         badanie na nosicielstwo

·         podstawowe umiejętności techniczne

·         dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność

·         dyspozycyjność do pracy zmianowej

·         mile widziane uprawnienia na wózki widłowe unoszące - świadectwo kwalifikacji UDT

Zapewniamy przeszkolenie !

Wynagrodzenie:

·         stawka godzinowa + premia miesięczna

·         dodatek za pracę w porze nocnej

·         dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych

Praca w systemie trzyzmianowym

Zmiany tygodniowe w godzinach 6: 00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22: 00- 6:00,

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoje CV lub zadzwoń!

Złożenie CV oznacza wyrażenie zgody kandydata na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji:

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 688065831