2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane 13 maja 2024

Operator obrabiarek skrawających - Dąbrowa Górnicza

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

RAPZ Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej ul. Przybylaka 12 poszukuje osoby na stanowisko

Operator obrabiarek skrawających

Poszukujemy frezerów, tokarzy, wytaczarzy i ślusarzy do obsługi maszyn konwencjonalnych i CNC

Zadania:

  • obsługiwanie i nadzorowanie uniwersalnych obrabiarek skrawających i/lub CNC takich jak: tokarki, frezarki, wytaczarki, szlifierki
  • przygotowywanie stanowiska pracy, w tym zaznajamianie się z rysunkiem technicznym lub wzorcem i przygotowywanie narzędzi do pracy
  • czytanie rysunków technicznych
  • uruchamianie i zatrzymywanie obrabiarek skrawających
  • ustawianie parametrów pracy obrabiarek,
  • dobieranie narzędzi skrawających do właściwości obrabianego materiału
  • kontrolowanie jakości obrabianych powierzchni szablonami, sprawdzianami, suwmiarkami, mikrometrem i innymi przyrządami, w zależności od wymaganej dokładności wykonywanej obróbki
  • przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowania przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 779008455