2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Kłodzko
Dodane 29 maja 2024

Technik Utrzymania Ruchu - Elektryk - dobrze zarabiaj i rozwijaj się

Wynagrodzenie

7 500 - 7 950 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kłodzko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hej! Szukasz pracy, która pozwoli Ci zarabiać kasę i jednocześnie rozwijać swoje pasje? Mamy dla Ciebie ofertę, na którą czekasz!

Czy chcesz pracować w firmie, dla której priorytetem jest ochrona środowiska i bezpieczeństwo Twojej pracy? :)

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to sprawdź naszą propozycję!

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - ELEKTRYK

Miejsce pracy: okolice Nysy (gwarantujemy dopłatę do paliwa)

Co nieco o firmie:

Zakład produkcyjny i park maszyn jest nowy i bardzo nowoczesny. Nie miewamy zatem częstych awarii. Ale jak coś trzeba naprawić - masz do dyspozycji świetne zaplecze warsztatowe z bardzo dobrej jakości narzędziami. Naszym celem jest zapewnienie ciągłości produkcji i bezpieczeństwa dla naszych Operatorów maszyn.

Zakres obowiązków:

  • działania prewencyjne: bieżące usuwanie awarii i uruchomienie produkcji

  • zamawianie, magazynowanie i przygotowanie części zamiennych

  • sprawdzanie i kalibracja przyrządów pomiarowych

  • wsparcie w zakresie utrzymania obiektu

Twoja satysfakcja z wynagrodzenia jest dla nas ważna.

Każdy z pracowników co roku może liczyć na awans stanowiskowy, a co za tym idzie, zyskuje dodatkowe pieniądze! Mamy też coroczny cykl podwyżkowy niezależny od awansów.

Najlepsze na koniec! Sprawdź, co zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie -> umowa o pracę

  • podstawowe wynagrodzenie oraz atrakcyjne premie

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i umożliwiające Ci awanse stanowiskowe

  • codzienne posiłki w restauracji znajdującej się na terenie firmy - w pełni opłacony przez pracodawcę dwudaniowy obiad + napój

  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie

  • kartę Multisport - Medicover Sport oraz nowoczesną siłownię na terenie zakładu

  • pracowniczy plan emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę

  • czynny udział, w projekcie którego misją jest ochrona środowiska

Sprawdź swoje szanse na rozwój w firmie, w której kultura organizacyjna opiera się na ochronie środowiska i innowacyjności. Wspiera ciągły rozwój swoich pracowników, realizację ich pasji i zainteresowań oraz promuje bezpieczeństwo pracy.

Nie czekaj dłużej! Prześlij swoje CV już teraz, a nasza rekruterka – Kasia skontaktuje się z Tobą i przedstawi dalsze kroki. Do usłyszenia!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kłodzko,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kłodzko
ID: 918505144