2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kalisz
Dodane 29 maja 2024

Operator młyna

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Grupa Producentów Rolnych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy : Zbiersk-Cukrownia

Opis stanowiska:

  • dozorowanie i uruchamianie podstawowych urządzeń technologicznych młyna
  • wykonywanie pomiaru zasypów surowców
  • kontrola jakości i ilości surowców produktu
  • nadzór urządzeń
  • pomoc podczas załadunku i rozładunku

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku lub o podobnej specyfice pracy
  • Mile widziana książeczka do celów sanitarno- epidemilogicznych
  • Sumienność
  • Odpowiedzialność

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli :

 ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupę Producentów Rolnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r. poz. 1182,1662) ‘’.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 687477815