2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Sochaczew
Dodane 19 maja 2024

Operator Minikoparki - Instalator teletechniczny -Zatrudnię

Lokalizacja

Sochaczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

- Operator Minikoparki

- Prace ziemne przy budowie kanalizacji teletechnicznych i elektrycznych

- Instalacje teletechniczne i elektryczne

-Obsługa przecisku - kret

- Przygotowywanie materiałów i narzędzi potrzebnych do wykonywania prac elektrycznych

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe jako Operator Minikoparki lub Koparki

- Umiejętność czytania i interpretowania projektów teletechnicznych i elektrycznych

- Znajomość i umiejętność obsługi potrzebnego sprzętu i narzędzi elektroinstalacyjnych

- Umiejętność samodzielnego i precyzyjnego wykonywania prac montażowych

- Gotowość do nauki i podnoszenia swoich umiejętności w obszarze elektrotechniki

- Mile widziane uprawnienia SEP lub równoważne

- Prawo jazdy - min. Kat B.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • kompletny strój służbowy i sprzęt BHP,

  • atrakcyjna i terminowe wynagrodzenie.

  • Wyposażenie w profesjonalne elektronarzędzia firmy Bosch i Milwaukee.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt przez przesłanie swojego CV poprzez formularz OLX lub zadzwoń 50*******44.

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sochaczew
ID: 755935222