2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Kutno
Dodane Dzisiaj o 07:44

Operator Maszyny - Sonoco Consumer Products Poland sp. z o. o.

Wynagrodzenie

5 322 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego zespołu w zakładzie Sonoco Consumer Products Poland Sp. z o. o. w Kutnie poszukujemy osoby na stanowisko „Operator Maszyny”.

Oferujemy:

•      Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•      Kompleksowe szkolenia, możliwość rozwoju i awansu

•      Wysokie standardy bezpieczeństwa

•      Opiekę medyczną i pakiet socjalny

•      Godziny pracy, które umożliwią Ci kontynuację nauki

Zakres obowiązków:

•      Efektywna praca w zespole

•      Sumienne i uczciwe wykonywanie powierzonych zadań

•      Przestrzeganie przepisów BHP

Oczekiwania:

•      Komunikatywność i pogoda ducha

•      Zaangażowanie i motywacja do pracy

•      Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 703389626