2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane 29 maja 2024

Operator maszyny – pracownik zakładu produkcji kostki brukowej

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 37 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania. W związku z dynamicznym rozwojem i zwiększeniem potrzeb produkcyjnych poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze:

Miejsce pracy: Sobota, ul. Poznańska 43

Opis stanowiska:

  • praca na linii produkcyjnej, a w tym:

  • obsługa maszyn oraz czynności montażowe i konserwacyjne

  • dbanie o ciągłość produkcji,

  • praca na dwie zmiany

  • weryfikacja jakości produktu gotowego

Wymagania:

  • dbanie o bezpieczeństwo, porządek i higienę pracy

  • posiadanie zdolności manualnych,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami

  • umiejętność czytania dokumentacji magazynowo produkcyjnej

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • wykształcenie elektrotechniczne

Oferujemy:

  • odpowiednie wdrożenie i przygotowanie do pracy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie

  • prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w środowisku najnowszych technologii

  • ubezpieczenie na życie

  • koleżeńską i miłą atmosferę

  • kartę Multisport

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 828083635