2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Czerwonak
Tatiana
Dodane 31 maja 2024

Operator maszyn wytwórczych/ Pracownik produkcji

Lokalizacja

Czerwonak

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fabryka Papieru Czerwonak Sp. z o.o. to firma z ponad 90-letnią historią i doświadczeniem w wytwarzaniu papierowych artykułów higienicznych.

Mamy uregulowaną, stabilną pozycję na rynku, a dzięki partnerskiej współpracy z producentami artykułów higienicznych w Niemczech oraz Szwajcarii możemy elastycznie odpowiadać na zmieniające się potrzeby naszych Klientów.

Do naszego liczącego ponad 100 osób zespołu poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Dziale Wytwórstwa jako:

Operator maszyn wytwórczych

Opis stanowiska:

  • Praca w Dziale Wytwórstwa Papieru , w ruchu ciągłym, polegająca na obsłudze maszyn wytwarzających papier, kontroli parametrów procesowych, kontroli jakości wyrobu gotowego ( papieru), regulacji maszyn i urządzeń.

    Od kandydatów oczekujemy:

  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w ruchu ciągłym,

  • Zaangażowania w realizację zadań, chęci podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy,

  • Wykształcenia średniego lub zawodowego,

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic i wózków ( istnieje możliwość zdobycia uprawnień podczas zatrudnienia w naszej firmie).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

  • Stabilne zatrudnienie ,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i roczne,

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Dofinansowanie do wypoczynku ( tzw. wczasy pod gruszą"),

  • Dodatkowe świadczenie na święta,

  • Owocowe czwartki,

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,

  • Bezpłatny parking dla pracowników.

  • Do naszej firmy dojedziesz bezpośrednio z Poznania, Murowanej Gośliny,Skoków, Sławy, Wągrowca, Bolechowa, Promnic autobusami linii 312,342,341 lub Poznańską Koleją Metropolitalną ( z Dworca Głównego 17 minut )

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fabryki Papieru Czerwonak Sp. z o.o. z siedzibą w Czerwonaku przy ul. Gdyńskiej 131 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Czerwonak,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czerwonak
ID: 705183255