2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Starołęka
ALUPLAST         Dział Personalny
Dodane 14 maja 2024

Operator maszyn w dziale Oklejania PRACA Aluplast Poznań

Wynagrodzenie

7 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. Aż 30% naszych pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat.

Obecnie poszukujemy na stanowisko: Operator maszyn w dziale Oklejania

Twój zakres obowiązków

  • Praca w dziale Oklejania w dwóch lokalizacjach Poznań oraz Nagradowice

    ( w roku 2024). Docelowe miejsce pracy Nagradowice koło Poznania

  • Obsługujesz i przezbrajasz maszyny do okleinowania profili

  • Nadzorujesz proces oklejania

  • Zarządzasz 3 osobowym zespołem

  • Pracujesz w systemie 3 zmianowym

Nasze wymagania

  • Masz zmysł techniczny

  • Masz wykształcenie min. zawodowe

  • Posiadasz co najmniej 2 letnie doświadczenie a podobnym stanowisku

  • Znasz podstawy obsługi komputera

Mile widziane

• doświadczenie w obsłudze maszyn do okleinowania profili

Szukasz dobrej pracy na stałe? Sprawdź nas.

Oferujemy:

• "rok na ekstra plusie + 4000 PLN" bonus wypłacany w 1 roku pracy w 4 transzach

indywidualny program szkoleniowy dający możliwość szybkiego awansu

długofalową współpracę i stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

możliwość przystąpienia do opieki medycznej oraz objęcia opieką członków rodziny

• możliwość korzystania z karty Multisport po okresie próbnym

• dofinasowanie do szkoleń i kursów

• ubezpieczenie na życie

• preferencyjne pożyczki

• pakiet relokacyjny

• program rekomendacji pracowników

• możliwość uzyskania uprawnień

• pikniki rodzinne

Stawiasz na rozwój, stabilność i miłą atmosferę pracy? Dołącz do naszego zespołu!

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

W razie pytań dzwoń 79*****48

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 850945404