2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Stanowice
Dodane Dzisiaj o 11:59

Operator Maszyn - Tenneco Silesia Stanowice

Lokalizacja

Stanowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy jednym z największych producentów układów kontroli emisji spalin i systemów kontroli jazdy. W Tenneco Silesia w Stanowicach produkujemy m.in. elementy układu wydechowego do znanych niemieckich i innych marek samochodów.

Zakres zadań

obsługa maszyn produkcyjnych

kontrola jakości produktów gotowych

dbanie o właściwy stan techniczny powierzonych narzędzi, maszyn i przyrządów pomiarowych

wykonywanie prac zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania:

dokładność, skrupulatność, spostrzegawczość, odpowiedzialność

umiejętność współpracy w zespole

gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

zatrudnienie bezpośrednio w Tenneco

stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę, już od pierwszego dnia

atrakcyjne wynagrodzenie

możliwość rozwoju i awansu zawodowego

dobrą atmosferę w pracy

Bogaty pakiet socjalny:

atrakcyjne systemy motywacyjne (premia motywacyjna, nagrody za pomysły - Kaizen)

prywatna opieka medyczna Luxmed

dofinansowanie do karnetów na siłownie, baseny oraz lokalne wydarzenia w ramach Medicover Sport

świadczenia z Funduszu Świadczeń Socjalnych (nagrody roczne, premie świąteczne, paczki)

rodzinne pikniki

Lokalizacja

Stanowice,

Śląskie

Śląskie, Stanowice
ID: 914411241