2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Ostrowiec Świętokrzyski
ANNA LABAN
Dodane 30 maja 2024

operator maszyn stolarskich w Kunowie k. Ostrowca Św.

Wynagrodzenie

4 300 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dla jednego z naszych Klientów - firmy z Kunowa k. Ostrowca Św. produkującej ościeżnice i drzwi- poszukujemy osób do obsługi maszyn stolarskich. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Aplikuj, a ja oddzwonię do Ciebie z propozycją pracy.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • wynagrodzenie 4 242 zł brutto
  • pracę w systemie zmianowym
  • benefity: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, platforma benefitowa

zadania

  • obsługa maszyn stolarskich
  • prace produkcyjne

oczekujemy

  • dyspozycyjności
  • motywacji i zaangażowania
  • chęci do nauki
  • doświadczenia w pracy fizycznej                                                                                                                             Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
ID: 918659372