2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rybnik
Monika
Dodane 30 maja 2024

Operator maszyn produkcyjnych

Wynagrodzenie

6 000 - 7 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Purmo Group Poland sp. z o. o. jest częścią koncernu Purmo Group , największego światowego producenta grzejników. Największa fabryka koncernu mieści się w Rybniku, gdzie produkowane są grzejniki marki PURMO.

Od ponad dwudziestu lat firma odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym dzięki wysokiej jakości produktom, oraz ludziom, którzy je tworzą.

Operator maszyn

Opis stanowiska:

Obsługa pras oraz zautomatyzowanych linii zgrzewania w fabryce produkującej grzejniki PURMO.

Nasze wymagania to:

  • 2-3 lata doświadczenia   w pracy przy obsłudze pras / automatów zgrzewających /  stanowisk zrobotyzowanych

  • Umiejętność przezbrajania i zmiany podstawowych parametrów pracy maszyn

  • Umiejętność wykonywania podstawowych przeglądów i usuwania drobnych awarii na obsługiwanych maszynach.

  • Gotowość podjęcia pracy na pełny etat, w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji

  • dobrą atmosferę i warunki pracy

  • pracę przy obsłudze nowoczesnych linii produkcyjnych

  • pracę w czystym i bezpiecznym otoczeniu.

  • specjalistyczny pakiet opieki medycznej oraz opieka sportowa

  • ubezpieczenia grupowe finansowane przez pracodawcę

  • system premiowy

  • wynagrodzenie brutto od 6000 do 7 300 zł + 13 pensja,  premie okolicznościowe oraz pozostałe świadczenia (świadczenia wakacyjne, świadczenia świąteczne..)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 891045797