2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Kielce
Dodane 21 maja 2024

Operator maszyn produkcyjnych

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Nawet jeśli nie masz doświadczenia w pracy na produkcji możemy Cię przeszkolić.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcji.

  • Nadzór i bieżąca kontrola podstawowych parametrów jakościowych produktu.

  • Przestrzeganie instrukcji obowiązujących na stanowiskach pracy.

Nasze wymagania:

  • Dokładność i sumienność.

  • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym.

  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie.

  • Mile widziane doświadczenie w firmach produkcyjnych.

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie: zasadnicze + premia miesięczna..

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę.

  • Ofertę ubezpieczenia medycznego.

  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Stabilność i możliwość wieloletniego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 831681648