2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bolszewo
Dodane 21 maja 2024

Operator maszyn produkcyjnych

Lokalizacja

Bolszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grupa Balex Metal to międzynarodowa organizacja od 30 lat funkcjonująca na polskim rynku. Jest wiodącym producentem pokryć dachowych i płyt warstwowych w kraju. Posiada 6 zakładów produkcyjnych oraz sieć sprzedaży w 10 krajach Europy.

OPERATOR MASZYN/ OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Miejsce pracy: Bolszewo

Od Kandydatów oczekujemy:

• motywacji do pracy na linii produkcyjnej w systemie zmianowym,

• wykształcenia minimum zawodowego,

• nastawienia na stały rozwój zawodowy,

• jako atut dodatkowe uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub suwnicy.

Naszym Pracownikom oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę,

• pracę u Lidera rynkowego o stabilnej pozycji,

• przeszkolenie na stanowisku pracy i możliwość zdobycia nowych kwalifikacji,

• świadczenia pracownicze: dofinansowanie pakietu sportowego, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie, bony świąteczne.

Zadania na stanowisku pracy:

• obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

• raportowanie wykorzystania surowców do produkcji,

• dbanie o porządek i narzędzia na stanowisku pracy,

• przestrzeganie przepisów bhp i ppoż oraz Regulaminu Pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bolszewo,

Pomorskie

Pomorskie, Bolszewo
ID: 785001603