2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
Dodane 29 maja 2024

Operator maszyn -produkcja

Wynagrodzenie

5 500 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

RECYKLON SP. Z O.O.

Ul. Słowiańska 17 A, 75-846 Koszalin

specjalizujący się w recyklingu i przetwórstwie tworzyw sztucznych, wspólnie z profesjonalną i doświadczoną kadrą pracowników spełnia podstawowy cel firmy – dostarczenie klientom najwyższej jakości regranulatów LDPE i PP. W ten sposób realizujemy nasz wkład w rozwój gospodarki niskoemisyjnej, zwiększając udział recyklatów w globalnej produkcji tworzyw sztucznych i tym samym ograniczając zużycie zasobów naturalnych.

Do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Wymagania:

  • Dobra sprawność fizyczna,

  • Sprawność manualna,

  • Sumienność i zaangażowanie,

  • Uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane),

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Opis stanowiska:

  • Obsługa wózka widłowego.

  • Obsługa maszyn tworzyw sztucznych.

  • Czynności związane z optymalizacją pracy maszyn.

  • Załadunek i rozładunek towarów.

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności, odpowiedzialności.

  • Gotowość do pracy zmianowej.

  • Dobrej sprawności fizycznej oraz manualnej.

  • Silnej motywacji, chęci do pracy oraz zaangażowania.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wzbogacone systemem premiowym.

  • Dodatki do wynagrodzenia, przyznawane ze względu na specyfikę czasu pracy, kwalifikacje oraz pełnioną funkcję.

  • Indywidualne podejście do kandydata.

  • Aktywne wsparcie w rozwoju zawodowym.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

  • Wsparcie działu szkoleń w uzyskaniu uprawnień zawodowych.

  • Pakiet benefitów: Pakiet medyczny, grupowe ubezpieczenie na życie.

Wszystkich zainteresowanych proszę o wysłanie CV za pośrednictwem portalu OLX. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych dopisku:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

CV przesłane bez powyższego dopisku CV nie będą rozpatrywane.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 487480757