2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gościcino
Dodane 31 maja 2024

Operator maszyn / Pracownik produkcji - Praca Gościcino Polipack

Wynagrodzenie

4 300 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gościcino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ze względu na rozbudowę naszego zakładu w Gościcinie oraz uruchomienie nowej, nowoczesnej hali produkcyjnej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku operatora maszyn.

Zapewniamy Tobie :

  • umowę o pracę już od 1 dnia zatrudnienia

  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych

  • benefity, których nie znajdziesz w okolicy np. pokój regeneracji z komorą hiperbaryczną, generatorem plazmy oraz drenażem limfatycznym, fizjoterapia oraz codzienny catering na stołówce

  • dodatek nocny 1000zł !

  • na spotkaniu rekrutacyjnym możliwość obejrzenia filmu, przedstawiającego pracę na tym stanowisku

  • dedykowanego opiekuna, który zajmie się Tobą podczas wdrożenia

  • możliwość rozwoju i realnego awansu

Oczekujemy od Ciebie :

  • podstawowej znajomości obsługi komputera

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14; 14-22; 22-6)

  • zdolności manualnych

  • dokładności i sumienności

Pozostałych rzeczy Cię nauczymy.

Twoje codzienne zadania :

  • obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych na stanowisku pracy

  • utrzymanie i kontrola założonego poziomu jakości produktów

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej

100% osób pracujących u nas na stanowisku Operatora Maszyn to kobiety, ale nie Panów również zapraszamy.

Obserwuj nas na portalach : Facebook, Instagram i LinkedIn. Pokazujemy tam na bieżąco co się u nas dzieje.

Masz pytania ? Napisz do nas wiadomość na OLX.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gościcino,

Pomorskie

Pomorskie, Gościcino
ID: 918918125