2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Poręba
Dodane 16 maja 2024

Operator Maszyn (Pracownik Produkcji) Poręba k. Zawiercia

Lokalizacja

Poręba

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za załadunek i rozładunek autocystern

  • obsługiwanie wagi samochodowej oraz programu wagowego

  • monitorowanie stanów magazynowych

  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu

  • kontrola stanowiska pracy przed jej rozpoczęciem oraz kontrola sprawności technicznej powierzonych urządzeń

  • dbanie o stan techniczny urządzeń produkcyjnych

  • czynny udział w bieżących remontach i naprawach maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy i w zakładzie produkcyjnym

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe lub doświadczenie w branży produkcyjnej

  • podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • punktualność

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym - mile widziane

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • umowę o pracę

  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne (po 3 miesięcznym okresie próbnym)

Lokalizacja

Poręba,

Śląskie

Śląskie, Poręba
ID: 888069834