2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Lębork
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator Maszyn | Pracownik Produkcji | Lębork

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TARTAK Company LTD. to czołowy producent tarcicy, działający na rynku polskim i zagranicznym. Wiedza, park maszynowy oraz doświadczenie pracowników sięga początku lat 90. Jesteśmy stabilnym i pewnym przedsiębiorstwem.

Do naszego zespołu poszukujemy:

  • Operator maszyn tartacznych

    Zadania na stanowisku :

  • Obsługa maszyn oraz narzędzi tartacznych,

  • Prawidłowe ustawianie parametrów maszyny (poprzedzone szkoleniem),

  • Wizualna kontrola jakości wyrobu,

  • Nadzór nad bieżącą pracą maszyn i urządzeń,

  • Dbanie o jakość i efektywność produkcji,

  • Pomoc w doborze surowca do produkcji,

  • Realizowanie zadań zlecanych przez przełożonych.

    Nasze oczekiwania :

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji,

  • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywanych obowiązkach,

  • Chęć do nauki i rozwoju,

  • Praktyczna wiedza w obsłudze maszyn,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy.

    Mile widziane :

  • Praktyczna umiejętność obsługi ładowarki teleskopowej (zapewniamy możliwość uzyskania uprawnień UDT),

  • Praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego (zapewniamy możliwość uzyskania uprawnień UDT).

    Oferujemy :

  • Terminowość wypłaty wynagrodzeń,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość uzyskania zaliczek,

  • Przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu i komfortowe warunki pracy,

  • Interesującą pracę w doświadczonym zespole,

  • Możliwość rozwoju.

    TARTAK Company LTD. to miejsce, gdzie dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników. Poświęcamy sporo czasu, na tworzenie lepszych warunków pracy, bo dla nas bezpieczeństwo jest najważniejsze.

    Miejsce pracy: LĘBORK Jeżeli jesteś zainteresowany naszym ogłoszeniem to prosimy o kontakt telefoniczny pod numer telefonu: 66*******33 lub mailowy na adres : jmakowski(małpa)PPUHCompany.pl

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 913923944