2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Rydzyna
Dodane 14 maja 2024

Operator Maszyn / Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Rydzyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ViaCon Polska, należąca do europejskiej Grupy ViaCon, lider na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustów z blachy falistej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Rydzyna

Zakres obowiązków:

• Bieżąca obsługa i kontrola pracy maszyny

• Bieżąca obsługa elektronarzędzi

• Kontrola jakościowa produktów zgodnie ze zleceniem i dokumentacją techniczną

• Ocena wzrokowa produktów

• Wypełnianie kart kontrolnych i dziennych raportów produkcyjnych

• Rozwiązywanie problemów produkcyjnych

• Obsługa narzędzi pomiarowych właściwych dla stanowiska, produktu i operacji

• Poczucie odpowiedzialności za terminowe wykonywanie przydzielonych zadań

Idealni kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:

• Wykształcenie zawodowe - preferowane techniczne

• Dokładność, precyzja, rzetelność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

• Umiejętność obsługi komputera z systemem Windows na poziomie podstawowym

• Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

• Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego

• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Pracę na pełen etat w systemie 3 zmianowym

• Dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu

• Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia

• Opiekę medyczną

• Świadczenia socjalne

• Kartę Multisport

Aplikacje (CV + list motywacyjny) z dopiskiem „Praca”, prosimy kierować pocztą elektroniczną.

Lokalizacja

Rydzyna,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rydzyna
ID: 918197535