2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
ALEKSANDRA SZCZERBATY
Dodane 28 maja 2024

operator maszyn - Lublin

Wynagrodzenie

5 200 - 5 498 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

poszukujesz pracy na produkcji? posiadasz min. 1 rok doświadczenia jako operator maszyn i chcesz dalej rozwijać się w tym kierunku?

świetnie się składa! obecnie poszukujemy operatorów maszyn do jednej z lubelskich firm.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową w pełni oskładkowaną (ZUS, L4, płatne urlopy)
  • stawkę 5200-5500 w zależności od twojego doświadczenia +350 zł dodatku + do 15% premii uznaniowej
  • pracę 3-zmianową od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22, 22-06)
  • możliwość rozwoju
  • benefity: karta sportowa, opieka medyczna

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych oraz nadzór nad ich działaniem
  • dostosowanie parametrów maszyn do wymagań produkcyjnych
  • dbanie o utrzymanie ciągłości pracy maszyn (usuwanie drobnych usterek, zgłaszanie większych do przełożonego)
  • kontrola jakości produktu - sprawdzanie parametrów technicznych zgodnie z dokumentacją
  • prowadzenie dokumentacji kontrolnej oraz raportów
  • przestrzeganie zasad BHP

oczekujemy

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako operator maszyn
  • umiejętności czytania rysunków oraz dokumentacji technicznej
  • podstawowej obsługi komputera
  • wykształcenia min. średniego oraz zdolności mechanicznych
  • zaangażowania, sumienności oraz dyspozycyjności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 916686530