2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Skierniewice
Dodane 22 maja 2024

Operator Maszyn/ Krajacz

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: OPERATOR MASZYN/ KRAJACZ

Miejscowość : SKIERNIEWICE

Specyfikacja zakładu: Przetwórstwo szkła

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w na produkcji

  • Dyspozycyjność i swobodny dojazd we własnym zakresie

Zakres obowiązków:

  • Prace produkcyjne przy produkcji szyb zespolonych

  • Obsługa linii produkcyjnej

  • Obsługa maszyn i urządzeń

  • Wstępna kontrola jakości na etapie produkcji

  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 26 zł/h brutto

  • Dodatek jakościowy 200zł/ msc

  • Dodatek za nocki (6zł) oraz za utrzymanie czystości odzieży roboczej (20zł/msc)

  • Premia 20% wynagrodzenia zasadniczego

  • Umowa o pracę

  • System pracy: 3 zmiany (pon-pt)

Administratorem podanych przez  Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o.  z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 918508405