2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Jelenia Góra
  7. Obsługa produkcji - Zabobrze
Dodane 06 maja 2024

Operator maszyn i urządzeń - bez doświadczenia

Lokalizacja

Jelenia Góra, Zabobrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy agencją rekrutacyjną Personnel Recruitment sp. z o.o., w której wspomagamy klientów na terenie całej Polski oraz klientów zagranicznych w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników.

Obecnie, dla jednej z firm produkcyjnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

miejsce pracy: Piechowice

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń ceramicznych zgodnie z instrukcjami

  • Monitorowanie procesów produkcyjnych i zapewnienie wysokiej jakości produktów

  • Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji maszyn

  • Raportowanie wszelkich awarii lub nieprawidłowości w produkcji

  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Zaangażowanie, chęć do nauki

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany, system ciągły)

  • Sumienność, dokładność i zdolność do pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn lub na produkcji

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio pod Zakładem

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie miesięczne

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego lub rozwój kompetencji

  • Benefity pozapłacowe: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Zabobrze
ID: 916513308