2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
Dodane 22 maja 2024

Operator Maszyn - Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

6 000 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. to firma, w której zajmujemy się produkcją nowoczesnych, metalowych systemów do organizacji przestrzeni. Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Lokalizacja: Koszalin

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa maszyn takich jak: zgrzewarki półautomatyczne, giętarka cyfrowa, prasy.

  • Przestawianie i regulacja mechaniczna maszyn.

  • Programowanie giętarki cyfrowej w oparciu o rysunek techniczny.

  • Kontrola wyrobów przy pomocy przyrządów pomiarowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy jako operator maszyn.

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego.

  • Umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Po okresie próbnym zmiana wynagrodzenia zasadniczego oraz dodatkowa premia.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym: 6-14, 14-22.

  • Pakiet benefitów: bony z ZFŚS, system kafeteryjny, Pracowniczy Program Emerytalny, pakiet medyczny.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 700340941