2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Stare Olesno
Dodane 10 maja 2024

Operator maszyn drogowych - operator walca

Lokalizacja

Stare Olesno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

 Firma Vianko Sp. z o.o. w celu wzmocnienia zespołu w obszarach budownictwa drogowego poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

OPERATOR WALCA DROGOWEGO

Zakres obowiązków:

·         Obsługa walca drogowego przy wykonywaniu robót drogowych w zakresie prac ziemnych lub przy wykonywaniu warstw bitumicznych

·         Dbanie o powierzony sprzęt

Wymagania:

·         Uprawnienia do obsługi walca

·         Doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora walca

·         Dyspozycyjność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy

·         Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

·         Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień

·         Miejsce pracy dopasowane do miejsca zamieszkania, bez delegacji

Praca od poniedziałku do piątku, bez delegacji. Wynagrodzenie godzinowe.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja

Stare Olesno,

Opolskie

Opolskie, Stare Olesno
ID: 917346664