2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Złotów
Dodane Dzisiaj o 10:39

Operator maszyn do obróbki metalu

Lokalizacja

Złotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PRODUCENT ZAWIASÓW DO DRZWI I OKIEN SPÓŁKA Z O.O. „POL-SOFT” W ZŁOTOWIE oferuje pracę na stanowisku:

OPERATOR MASZYN

  • praca fizyczna w dziale produkcji na podstawie umowy o pracę;

  • praca dla mężczyzn;

  • praca w systemie 3-zmianowym.

Zakres obowiązków:

  • praca przy obsłudze maszyn do obróbki metalu;

  • uzbrajanie maszyny w narzędzia;

  • prawidłowa realizacja procesu produkcji;

  • prawidłowe ustawianie parametrów maszyny;

  • kontrolowanie poprawności wykonanych detali pod względem zgodności z dokumentacją technologiczną;

  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyny i narzędzi;

  • zachowywanie porządku na stanowisku pracy.

    Wymagania:

  • znajomość procesów obróbki skrawaniem;

  • doświadczenie w obsłudze maszyn;

  • wykształcenie minimum zawodowe / techniczne;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • komunikatywność, zaangażowanie, dbałość o szczegóły;

  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym.

    Oferujemy:

  • stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;

  • system premiowy;

  • możliwość zapewnienia niezbędnych do wykonywania pracy na danym stanowisku szkoleń (wózki jezdniowe, suwnice, uprawnienia energetyczne SEP);

  • fundusz socjalny (subwencja urlopowa, bony świąteczne, zapomogi)

    W składanym podaniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „POL-SOFT” sp. z o.o. z siedzibą w Złotowie (77-400), ul. Brzozowa 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000183990, NIP 778*****11, REGON 001394449, w celu udziału w procesie rekrutacji, w zakresie wynikającym z treści przesłanego CV oraz listu motywacyjnego”.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o:

  • przesłanie swojego życiorysu na adres e-mail podany na OLX lub pocztą tradycyjną na adres siedziby firmy;

  • osobiste złożenie dokumentów w formie papierowej w sekretariacie spółki "POL-SOFT" - Złotów, ul. Brzozowa 3.

    Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest „POL-SOFT” sp. z o.o. z siedzibą w Złotowie (77-400), ul. Brzozowa 3, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000183990, NIP778*****11, REGON001394449. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celach rekrutacyjnych. Administrator danych nie udostępnia danych ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe przetwarzane w celach związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego będą przechowywane do czasu odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Złotów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Złotów
ID: 879362949