2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Sońsk
Dodane 28 maja 2024

Operator maszyn CNC/ sterowanych numerycznie

Lokalizacja

Sońsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia Dla naszego Klienta , lidera w branży wyposażenia wnętrz sklepów i punktów usługowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń CNC.

Miejsce pracy: Ciechanów

Obowiązki:

  • obsługa centr obróbczych CNC,

  • obsługa okleiniark,

  • piły panelowej,

  • obsługa maszyn i urządzeń.

Wymagania:

znajomość technologii obróbki materiałów drewnopochodnych,

umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

doświadczenie w pracy na produkcji,

wykształcenie techniczne - mile widziane,

sumienność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową - stawka do 4500 zł brutto,

  • pracę w systemie 3 zmianowym,

  • możliwość wypracowania nadgodzin w weekendy - płatne 100% i 150%,

  • po 3 miesiącach premia - 10% wynagrodzenia miesięcznego (ok. 400-600 zł),

bezpłatny transport pracowniczy z Ciechanowa,

możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta,

codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,

premię do 400 zł brutto za polecenie znajomego do pracy w SGP.

Nie zwlekaj, aplikuj!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SGP APT Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

2. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez SGP APT Sp. z o.o.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolny jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości).

Informujemy, że Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest SGP APT Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa.. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem siedziby

Lokalizacja

Sońsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sońsk
ID: 918202114